HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz
Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden güvenilir bir şirket olmak.

Misyonumuz 
ERCOM Bilişim olarak, dikey entegrasyon ve diğer kilit değerdeki destekleyici Bilgisayar ve Zayıf Akım Teknolojilerinde Hizmet veren lider bir şirket olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin güvenine itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz
Sürdürülebilir ve karlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz. 

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar,  sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.  

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların ihtiyacı olan teknolojik hizmeti kusursuz vermeyi hedefleriz.  Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir, eğitir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.